realitná kancelária ATOMIA
atomia
realitná kancelária

Ponuka makléra

1 2 3 4
Napísať makléroviZavolať makléra

Referencie makléra

Pridať referenciu

Dobrý deň... Veľmi chcem poďakovať pani Ing. Alenke Katonovej za jej profesionálny prístup pri predaji našej nehnuteľnosti. Pani Alenka je top maklér, o čom nás presvedčila svojim prístupom, rýchlym jednaním a úspešným predajom. Vrelo odporúčam.

Oľga Tóthová

Pri všetkej úcte ku kolegom pani Ing.Alenky Katonovej chceme týmto spôsobom a na základe osobnej skúsenosti odporučiť túto pani maklerku ako maklerku TOP 1, vysoko kvalitný prístup, precíznosť dochvíľnosť, okamžitá spätná väzba. Nech sú výsledky jej práce ešte veľa rokov zárukou kvality,profesionality a solidnosti. V oblasti realít ju len a len odporúčame. A za nás: určite zmenila pozitívne pohľad na služby RK. Erika A.M.

Erika

Velmi pekne chcem podakovat realitnej kancelarii Atomia, obzvlast Ing. Alenke Katonovej za vysoko profesionalny, ustretovy a v neposlednom rade ludsky pristup, ochotu pomoct a poradit v ktorukolvek hodinu pri predaji a zaroven aj pri kupe bytu. Vase sluzby p. Alenka Katonova budem vrelo odporucat dalej.

Jarmila

Už niekoľkokrát sme spolupracovali pri kúpe a prenájme bytu s realitnou kanceláriou Atomia. Starostlivosť o klienta a profesionálny prístup ku každému klientovi počas trvania celého procesu, od prvého stretnutia až po podpis zmluvy, sú poskytované na vysoko odbornej úrovni. Touto cestou by sme sa radi poďakovali za kvalitnú prácu, trpezlivosť, ochotu načúvať požiadavkam klienta a tieto požiadavky aj splniť, zodpovednosť, ľudský prístup a poskytnuté rady maklérke p. Alene Katonovej a výkonnému riaditeľovi p. Stanislavovi Karafovi. Služby realitnej kancelárie Atomia odporúčame každému pri sprostredkovaní predaja, kúpy resp. prenájmu nehnuteľností.

Katka Borovska

S veľkou vďačnosťou vyslovujem uznanie p. ing. A.Katonovej, ktorá disponuje: znalosťami, trpezlivosťou, pokojom a schopnoťou poslúžiť klientovi formou profesionálnej rady, skúsenosťami i ochotou vyhovieť požiadavkám. Obdivuhodne pracovitá, maximálne slušná, ústretová osobnosť, pri ktorej máte pocit, že ste sa obrátili na odborníka a zároveň na dobrého slušného človeka. Ďakujeme, vážená p.A.Katonová, nech Vám slúži zdravie! Vaše služby budem len a len vrelo odporúčať!!!

Elena Hroncová

Už v minulosti som využil služby realitnej kancelárie Atomia, kedy mi kúpu, či prenájom bytu sprostredkovala na vysoko odbornej úrovni p. Alena Katonová. Preto som ju ani tentokrát neváhal kontaktovať pre sprostredkovanie predaja bytu a opäť som bol s jej službami nadmieru spokojný. Touto cestou by som rád poďakoval za vykonanú prácu maklérke p. Alene Katonovej a výkonnému riaditeľovi p. Stanislavovi Karafovi. Služby realitnej kancelárie Atomia, dnes už so 16 ročnými skúsenosťami, vrelo odporúčam každému pri sprostredkovaní predaja, kúpy resp. prenájmu nehnuteľností.

Alexander Szoták

Dobrý deň, ďakujem veľmi pekne maklérke p. Katonovej a maklérovi p. Tomášovi Petrunčíkovi za skvelý prístup, rýchlosť a profesionalitu. Vybavili za mňa všetko potrebné pri kúpe bytu, bol som veľmi spokojný.

p. Bunovský

Ďakujem pani Ing. Alene Katonovej za neskutočnú trpezlivosť , vysokú odbornosť, srdečnosť, ústretovosť, priateľské jednanie a neobvyklú ochotu dotiahnuť všetky veci spojené s predajom môjho bytu. Keď čítam recenzie iných klientov je skutočne problém nájsť iné posúdenie jej práce, ako to odznelo na jej adresu už mnohokrát. Želal by som si aby takýchto vzácnych a mimoriadnych ľudí bolo čo možno najviac, určite by sa v tejto našej spoločnosti lepšie žilo. Taktiež chcem poďakovať Vašej realitnej kancelárii ATOMIA za profesionálne vypracované dokumenty v súlade s platnou legislatívou. Ocenenie najlepšej realitnej kancelárie na trhu je podľa môjho názoru viac ako opodstatnené. Odporúčam každému, kto uvažuje o predaji či kúpe nehnuteľnosti Vašu realitnú kanceláriu ATOMIA. Fero

František Záhorčák

Chcel by som veľmi poďakovať p. Ing. Alenke Katonovej za jej profesionálny a ľudský prístup a príjemné vystupovanie. Vidno, že svoju prácu ovláda dokonale na vysokej úrovni. Má obrovský prehľad v dokumentoch a skúsené oko pri prehliadkach. Riešila mi predaj a veľmi mi pomohla pri kúpe bytu. Vďaka p. Ing. A.Katonovej a RK Atomia sme predaj a kúpu bytu zvládli v pohode. Ešte raz srdečná vďaka a všetko dobré do budúcnosti.

Marko K.

Nasledujúca strana